HAKKIMIZDA

2009 yılından bu yana Gıda Takviyleri üretimi alanındaki tecrübemizi, Core Active markamızla sizler için sağlıklı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Doğanın bir parçası olan insanın ihtiyaçlarına, doğanın sunduğu desteğin farkındayız ve bunların insan sağlığına en üst seviyede faydalı olabilmesi için çalışıyoruz. Ürünlerimizin içeriğine, sağladığı faydalara ve kalitesine güveniyoruz. Ürünlerimizde insan sağlığına zarar verecek ya da olumsuz etki edecek hiçbir bileşene yer vermiyoruz. Patentli ham madde kullanıyor ve helal kuralları çerçevesinde birleştiriyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizin insan sağlığına faydalı olması için çabalıyoruz.

Görevimiz

Organik besin takviyeleri ile sağlık sorunu olan her yaştan kişiye kaliteli ve güvenli ürünler sunmak. Her hangi bir sağlık sorunu olmayan bireylerinde de hastalıklardan korunma ve sağlıklı ve uzun bir yaşam geçirmelerine destek olmak.

Hedefimiz

Koruyucu, önleyici ve tedavide geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eskidi. Hedefimiz doğal ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, modern tıbbın imkanları ile insanlığın hizmetine sunmak. Birlikte daha zinde, daha sağlıklı bir gelecek inşa edebilir ve daha iyi bir yaşam kalitesi için çalışabiliriz.