Üretim Süreci

Hammadde : Core Active

Hammadde

Ürünlerimizde kullandığımız ham maddeleri seçerken kalite konusunda dünya standartlarını baz alıyoruz. Dünya’ nın en büyük vitamin ham madde üreticilerinden, en iyi kaynaklardan, en doğal haliyle işlenen ham maddeleri alıp, en ileri teknolojiye işleyen firmalardan alıp laboratuvarlarda test edip, yüksek kalite ve hijyen belgelerine sahip üretim gurup tesislerimizde sizler için üretiyoruz.

Kalite Kontrol : Core Active

Kalite Kontrol

CoreActive yüksek kalite standartlarına sahiptir. Ürünlerimizi her aşamada sıkı kalite kontrol sistemimizden geçiriyoruz. Hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm prosedürleri takip ediyoruz. Tesisimize gelen tüm malzemeler en iyi kaliteyi elde etmek için sıkı testlere tabi tutulur. Standartlarımızı karşılamazlarsa, Tedarikçiye geri gönderilecektir.
Test Analiz : Core Active

Test Analiz

Ürünlerimizin test ve analizleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan, TÜRKAK Akreditasyonu bulunan ve konusunda Türkiye’nin en gelişmiş laboratuvarlarına sahip Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve Analiz Merkez Laboratuvarları’nda yapılmaktadır.
Üretim Süreci : Core Active

Üretim Süreci

Core Active 4000 metrekarelik üretim kullanım alanına sahip olan , gıda takviyeleri ve fonksiyonel gıda ürünleri üretimi için uluslararası standartlara sahip grup firmamızda üretilmektedir. GMP, ISO 22000, ISO 9001, HACCP sertifikalarına sahip olan tesis, gıda güvenliği ve insan sağlığına uygunluğu konularında sürekli olarak denetlenmektedir. 

Uluslararası standartlar ile yapılan bu denetlemeler, aynı şekilde hijyen ve kalite standartlarına uygunluk konularında da gerçekleştirilmektedir. Gıda üretimi konusunda az sayıda üretim tesisinine verilmiş olan GMP (Good Manufacturing Practices) İyi Üretim Uygulaması belgesi, tesislerimizin kalite ve güvenirlilik göstergelerinden sadece bir tanesidir.