HAKKIMIZDA

2009 yılından bu yana Gıda Takviyeleri üretimi alanındaki tecrübemizle Core Active markamız ile sizlere sağlıklı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Doğanın bir parçası olan insanın ihtiyaçlarına doğanın sunduğu desteğin bilincindeyiz, ve bunların insan sağlığına en üst düzeyde faydalı olabilmesi için çalışıyoruz. Ürünlerimizin içeriğine, faydalarına ve kalitesine güveniyoruz. Ürünlerimizde insan sağlığına zarar verecek veya olumsuz etkileyecek hiçbir bileşene yer vermiyoruz. Patentli hammaddeler kullanıyor ve bunları HELAL kuralları çerçevesinde birleştiriyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizin insan sağlığına faydalı olması için çalışıyoruz.

Görevimiz

Organik besin takviyeleri ile sağlık sorunları olan her yaştan insana kaliteli ve güvenli ürünler sunmak. Herhangi bir sağlık sorunu olmayan bireyleri hastalıklardan korumak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerine destek olmak.

Hedefimiz

Koruyucu, koruyucu ve tedavi edici olarak geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eskidir. Amacımız doğal ürünleri bilimsel olarak inceleyerek modern tıbbın imkanları ile insanlığın hizmetine sunmaktır. Birlikte daha zinde, daha sağlıklı bir gelecek inşa edebilir ve daha iyi bir yaşam kalitesi için çalışabiliriz.