Sağlıklı Yaşam

Omega 3 - Sağlıklı Yaşam

Omega 3

Peki omega 3 yağ asitleri ne işe yarar? Omega-3 nasıl çalışır? Ve omega-3’ü doğal olarak nasıl alabilirim? Gelin bu temel yağ asidine ve sağlığı nasıl etkileyebileceğine daha yakından bakalım.

Folik asit - Sağlıklı Yaşam

Folik Asit

Folik asit ne işe yarar? Şimdi bu soruları teker teker inceleyelim ve bu önemli vitaminin sağlığı nasıl etkileyebileceğini inceleyelim. Hiç şüphe yok ki folik asit

D Vitamini - Sağlıklı Yaşam

D Vitamini

D vitamini tam olarak ne yapar?

Araştırmalar, bu “güneş ışığı vitamininin” sadece kemiklerinizi ve iskelet yapınızı değil, aynı zamanda bağışıklık fonksiyonunu, kan basıncını, ruh halini, beyin fonksiyonunu ve vücudunuzun çeşitli hastalıklara karşı koruma yeteneğini de etkilediğini gösteriyor.

B12 - Sağlıklı Yaşam

B12 Vitamini

En İyi B12 Vitamini Ek Faydaları Nasıl Elde Edilir

Kobalamin olarak da bilinen B12 vitamini, insanlar için gerekli bir vitamindir. Enerji seviyelerini, metabolizmayı, hormon dengesini, ruh halini, sindirimi ve cilt sağlığını korumak için hayati önem taşır.

Kolajen - Sağlıklı Yaşam

Kolajen

Kollajen Nedir? Cilt, Saç, Eklemler ve Daha Fazlası İçin Faydaları…

Kolajen vücudumuzda en bol bulunan proteindir, özellikle tip 1 kolajen. Kaslarda, kemiklerde, deride, kan damarlarında, sindirim sisteminde ve tendonlarda bulunur.

Multivitamin - Sağlıklı Yaşam

Multivitamin

Dünyanın en popüler besin takviyesi olarak her yaş, cinsiyet ve yaşam tarzına uygun kapsamlı multivitamin takviyelerini market, eczane ve sağlık mağazalarının raflarında kolayca bulabilirsiniz.