Üretim Süreci

Hammadde : Core Active

Hammadde

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeleri seçerken kalite açısından dünya standartlarını esas alıyoruz. Dünyanın en büyük vitamin hammaddesi üreticilerinden, en iyi kaynaklardan, en ileri teknoloji ile işleyen firmalardan en doğal haliyle işlenen hammaddeleri alıp laboratuvarlarda test ediyor ve üretim grubumuzda sizler için üretiyoruz. yüksek kalite ve hijyen sertifikalarına sahip tesisler.

Kalite Kontrol : Core Active

Kalite Kontrol

CoreActive yüksek kalite standartlarına sahiptir. Ürünlerimizi her aşamada sıkı kalite kontrol sistemimizden geçiriyoruz. Hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm prosedürleri takip ediyoruz. Tesisimize gelen tüm malzemeler en iyi kaliteyi elde etmek için sıkı testlere tabi tutulur. Standartlarımızı karşılamazlarsa, Tedarikçiye geri gönderilecektir.
Test Analiz : Core Active

Test Analiz

Ürünlerimizin test ve analizleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan, TÜRKAK Akreditasyonu bulunan ve konusunda Türkiye’nin en gelişmiş laboratuvarlarına sahip Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve Analiz Merkez Laboratuvarları’nda yapılmaktadır.
Üretim Süreci : Core Active

Üretim Süreci

Core Active 4000 metrekarelik üretim kullanım alanına sahip olan , gıda takviyeleri ve fonksiyonel gıda ürünleri üretimi için uluslararası standartlara sahip grup firmamızda üretilmektedir. GMP, ISO 22000, ISO 9001, HACCP sertifikalarına sahip olan tesis, gıda güvenliği ve insan sağlığına uygunluğu konularında sürekli olarak denetlenmektedir. 

Uluslararası standartlar ile yapılan bu denetlemeler, aynı şekilde hijyen ve kalite standartlarına uygunluk konularında da gerçekleştirilmektedir. Gıda üretimi konusunda az sayıda üretim tesisinine verilmiş olan GMP (Good Manufacturing Practices) İyi Üretim Uygulaması belgesi, tesislerimizin kalite ve güvenirlilik göstergelerinden sadece bir tanesidir.