Biberiye Yağı

İçindekileri: 20 ml, 100% Biberiye yağı.

Dahili Kullanım: Günde bir fincan suya 3-5 damla damlatarak içiniz.

Harici Kullanım: Cilde mesai yaparak uygulayınız.

Ürün Açıklaması

Biberiye Yağı

Aynı familyaya ait biberiye bitkisinin yapraklarının fesleğen, adaçayı ve lavanta gibi bitkilerle çeşitli işlemlerle sıkılmasıyla elde edilen biberiye yağı, insan vücuduna faydalı olan vitamin ve mineralleri içerir.

Genellikle Akdeniz ikliminde yetişen biberiye bitkisinden elde edilen biberiye yağının tarihinin Antik Çağlara kadar uzandığı biliniyor. Biberiye bitkisinin tüm şifasını içinde barındıran biberiye yağı, insan vücudunu birçok farklı şekilde destekler.

Biberiye Yağı'nın Faydaları

Cilt bakımından zayıflamaya kadar birçok yönden vücut sağlığınıza fayda sağlayan bir yağdır. İçeriği zengin olan biberiye yağı, sindirim sisteminin işleyişini desteklediği bilinen biberiye yağı, şişkinlik, hazımsızlık ve kabızlık gibi sorunların kısa sürede giderilmesinde etkilidir.

Ayrıca biberiye yağı, vücuttaki stres oranını azaltarak depresyon, anksiyete ve zihinsel yorgunluk gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan kaynağı olarak bilinen biberiye yağı, bu özelliği sayesinde sistemi güçlendirici etkilere sahiptir. Vücudun enfeksiyonlara karşı direncini artıran biberiye yağı, hastalıklara karşı koruma sağlar.

Dikkat!

Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.