Cevitta

İçindekiler: L-askorbik Asit, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Sodyum Bikarbonat ve Tartarik Asit
Hacim Arttırıcı: Sorbitol
Emülgatör: Polieten Glikol
Aroma verici: Portakal Aroması, Çinko Sülfat
Sertleştirici: Polivinilpirolidon
Tatlandırıcı: Sukraloz, Topaklanmayı Önleyici: Silikon Dioksit
Renklendirici: Beta Karoten, Kolekalsiferol
Kullanım Bilgisi: Yetişkinler için günde 1 efervesan tablet 200 ml (1 bardak) Su içersinded eritilerek tüketilmesi tavsiye edilir.

Kategoriler:

Ürün Açıklaması

Vitamin C

İnsan vücudu C vitamini üretemediğinden veya depolayamadığından, yeterli miktarda düzenli olarak tüketmek çok önemlidir.

Bu nedenle, bol miktarda meyve ve sebze yiyemiyorsanız, tüm faydaları elde etmek için gıda takviyesi C vitamini almanız gerekebilir. Beş porsiyon meyve ve sebze yemenin yanı sıra günde 500 miligram alınması önerilir.

Rezene Yağı'nın Faydaları

C vitamini, Güçlü bir antioksidan olduğu ve cilt sağlığı ve bağışıklık fonksiyonu üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

Kolajen sentezi, bağ dokusu, kemikler, dişler ve küçük kan damarınız için de hayati önem taşır.

C vitamini için önerilen güncel günlük değer (DV) 90 mg’dır. İnsan vücudu C vitamini üretemediğinden veya depolayamadığından, yeterli miktarda düzenli olarak tüketmek çok önemlidir.

Eksiklik semptomları arasında diş eti kanaması, sık morarma ve enfeksiyonlar, zayıf yara iyileşmesi, anemi ve iskorbüt bulunur.

Dikkat!

Ürünümüz ilaç olarak tüketilmemektedir. Bu nedenle özellikle hamilelik veya emzirme döneminde hastalık olması durumunda doktorunuza danışmanız önemlidir.

Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.