Çörekotu Yağı

İçindekileri: 50ml, 100% Çörekotu yağı
Dahili Kullanım: Günde bir fincan suya 3-4 damla damlatarak içiniz
Harici Kullanım: Cilde mesaj yaparak uygulayınız

Ürün Açıklaması

Çörekotu Yağı

Çörek oto yağın yapısnda, omega9 (Oleik Asit), Omega6 (Linoleik asit), stearik asit, palmitik asit, A,B,C ve E Vitaminleri ile potasyum, magnezyum, kalsiyum ve çinko gibi zengin bir yapı sahiptir.

Birçok çalışma, çörek otu yağın cilt sağlığını iyileştirdiği, diyabet seviyelerini ayarladığı ve kansere karşı savaşmaya yardımcı olduğu için günlük beslenmede önemli olduğunu göstermektedir.

Çörekotu Yağı'nın Faydaları

Çörek otu, keşfinden bu yana pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan tıbbi ve aromatik bitki çeşitlerinden biridir. Alternatif tıpla ilgilenen kişilerin gözde bitkilerinden biri olan çörek otu günümüzde pek çok farklı biçimde tüketilebilmektedir. Sıklıkla kapsül veya yağ formunda tüketilen çörek otu, insan sağlığına sayısız faydaya sahiptir.

Çörek otu, cildin nem dengesini sağlayarak gün boyu cildin kurumasını engelleme özelliğine sahiptir. Çörek otu, içerdiği aktif maddeler sayesinde karaciğere zarar veren maddeleri engelleyerek karaciğerde toksik madde oluşumunu engeller. Çörek otu yağı ayrıca cinselliği artırıcı bir etki gösterir. Ayrıca halk arasında diyabet olarak bilinen diyabet için faydalıdır.

Dikkat!

Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Kategoriler

Bitkisel Kozmetik, Esansiyel Yağlar Asitler

Kullanım Alanı

Cilt Bakım Sağlığı, Kadın Sağlığı

Ürün Tipi

Yağ