Herbimax

İçindekleri: Deiyonize Su, Sukroz (Şeker), Kekik Eksraktı, Kara Mürver Ekstraktı, Gliserol (E 422), Strik Asit (E 330), Harmi Çiçeğii, Ksantan Gam (E 415), Ahududu Aroması, Afrika Sardunyası Kök Ekstersi, Potasyum Sorbat (E 202),  Çinko Sülfat Monohidrat.

Kullanım Bilgisi: 4-10 yaş grubu çocuklarda günde 3*5 (15 ml), 11 yaş ve üstü çocuklar ve yetişkinler için günde 3*10ml (30ml) tüketilmesi tavsiye edilir.

Ürün Açıklaması

kekik özü Faydaları.

Kekik, vücudun genel gelişimi  için gerekli olan bitki besinleri, vitaminler ve mineraller açısından zengin bir bitkidir.
Kekik, anti-fungal ve antiseptik özelliklere sahip olan çok önemli bir esansiyel yağ olan timol içerir. Kekik ayrıca zeaksantin, lutein, apigenin, naringenin, luteolin ve tiroksin gibi fenolik antioksidanlar içerir.

Kekik, antiseptik ve antibiyotik özelliklere sahip olup, soğuk algınlığı ve öksürük için mükemmel bir ilaçtır. Kekik yağı en güçlü doğal antimikrobiyallerden biridir, bu nedenle boğaz ağrısının tedavisinde yaygın olarak kullanılır.

Herbimax Nedir?

Herbimax, bronşit ve boğmaca ile ilişkili olanlar gibi yatıştırıcı öksürükler için etkilidir. Herbimax, aşağıdaki gibi farklı bitki özleri içerir:
Kekik özü, Siyah mürver özü, Ebegümeci çiçeği özü ve sardunya sidoides kökü özütü.
Bu özler, özellikle çocuklar için tıkanıklığı azaltmada hayati bir rol oynar.

Dikkat!

      • Önerilen günlük alım miktarını aşmayın.
      • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerini alamaz.
      • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.