Kantaron Yağı

İçindekileri: 50ml, 100% Kantoron yağı.

Dahili Kullanım: Dahili olarak kullanılmaz.

Harici Kullanım: Cilde mesaj yaparak uygulayınız.

Ürün Açıklaması

Kantaron Yağı

Baharat ve ot satan aktarlarda sıkça görülen yiyeceklerden biri de kantaron yağıdır. Sarı kantaron ve kırmızı kantaron gibi farklı türleri Kantaron bitkisinin sağlık açısından çok önemli faydaları vardır. Bu nedenle alternatif tıpta ve bitkisel tedavilerde sıklıkla karşılaşılan değerli gıda türlerinden biridir.

Özellikle kantarondan elde edilen yağ, bu faydalı bileşenlerin yüksek içeriğinden dolayı sağlık alanında birçok farklı amaç için kullanılması tavsiye edilen bir üründür.

Kantaron Faydaları

Kantaron yağı, bitkisel tedavi ve alternatif tıp alanlarında sıklıkla bilimsel araştırmalara konu olan değerli bitki türlerinden biridir ve sağlık üzerindeki pek çok olumlu etkisi bilim dünyası tarafından kabul görmektedir. Hastalıklardan korunma, yaşlanmayı geciktirme ve sağlıklı vücut fonksiyonlarını sürdürme gibi önemli faydaları bulunan kantaron yağı, günümüzde şifalı bitkilerde rahatlıkla bulunabilmektedir.

Ancak her bitkisel ürün gibi kantaron yağı da dikkatli kullanılması gereken bir üründür. Kronik hastalığı olan, çeşitli nedenlerle sürekli ilaç kullanan veya gıda alerjisi olan kişiler, kantaron yağını kullanmadan önce doktorlarına danışmalı ve önerilen dozları aşmamalıdır.

Dikkat!

Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.