Lavanta Yağı

İçindekileri: 50ml, 100% Lavanta yağı.

Dahili Kullanım:  Dahili olarak kullanılmaz.

Harici Kullanım: Cilde mesaj yaparak uygulayınız.

Ürün Açıklaması

Lavanta Yağı

Doğanın insana sunduğu mucizevi bitkilerden biri olan lavanta, zengin içeriği sayesinde insan vücudu için sayısız faydaya sahiptir. Aromaterapide önemli bir yağ türü olan lavanta yağı, bazı lavanta bitkilerinin çiçek kısmındaki başaklardan damıtılarak elde edilen uçucu bitkisel yağ çeşitlerinden biridir.

İnsan vücudu için iyilik içeren lavanta yağı, sakinleştirici özelliği ile dikkat çeken bitkisel bir yağdır. Cilde sayısız faydası olan lavanta yağının güçlü bir ağrı kesici olduğu da bilinmektedir.

Lavantanın Faydaları

Romatizma ağrılarını gidermeye yardımcı olduğu bilinen lavanta yağı, kendinizi daha iyi hissetmenizi de sağlayacaktır. Lavanta yağını günlük olarak düzenli olarak kullanmanız halinde lavanta bitkisinin şifalarından yararlanabilirsiniz.

Ek olarak, harika bir kokuya sahip olan lavanta bitkisinden üretilen lavanta yağı, stres hormonu seviyelerini düşürme özelliğine sahiptir. Egzama, sedef hastalığı ve sivilce problemlerinin cildinizde bıraktığı izlerin giderilmesinde de etkilidir. Lavanta yağı aynı zamanda yaraların ve yanıkların giderilmesinde etkilidir, saçlarınızı Güçlendirir, uyku Kalitesini Artırmada Etkilidir.

Dikkat!

Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.