Slim Active – Çikolata Aromalı

Slim Active Kilo Verme Amaçlı Öğün Yerini Alan Gıda (Çikolata Aromalı) Süt protein +L-Carnitin +CLA+ Prebiyotik+Stevia

SLİM ACTİVE KİLO KONTROL SİSTEMİ

Slim Active Türk Gıda Kodeksi 2014/3 Tebliğ no’lu Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir. Programın hedefi; vücuttaki kas oranına zarar vermeden, diyete bağlı açlık ve halsizlik hissetmeksizin günlük aktivitelerinize devam ederek sağlıklı ideal kilonuza kavuşmaya yardımcı olabileceğimiz bir programdır.

Ürün Açıklaması

Ana Etken Maddeler

İçindekiler:

Maltodekstrin, Süt proteini, İnulin, Bitkisel yağ tozu, Muz aroma vericisi (%6), Renklendirici: Kırmızıpancar tozu, Potasyum karbonat, Konjuge linoleik asit (CLA), L-Karnitin Tatlandırıcı: Steviol glikozitler, Demir fumarat, DL alfa tokoferil asetat, L-askorbik asit, Çinko sülfat, Nikotinamid, Bakır sülfat, D-pantotenat kalsiyum, Retinil palmitat, Piridoksin hidroklorür, Kolekalsiferol, Tiamin hidroklorür, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum selenit.

Kullanım Bilgisi

Slim Active Kilo Kontrol Sistemi Kullanımı

(Diyetin başarısı için ilk 2 gün çok önemlidir)

Slim Active Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 5 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 20 öğünlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiştir. Slim Active Kilo Kontrol Sistemi İçeriği 10 adet kullanıma hazır başlangıç ürününü günde 5 kez 2 gün, 21 adet devam ürünü ise kilo durumunuza göre günde 1 veya 2 kez kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerini yarım yağlı süt veya yarım yağlı yoğurt ile tüketebilirsiniz..

Hazırlama Şekli: 1 porsiyon için 20 gr. ürün (1 ölçek), 300 ml yarım yağlı süt veya yoğurt ile kuvvetlice, kapalı temiz bir şişe içerisinde veya shaker ile sallamak suretiyle çalkalanır.

Kullanım Bilgileri: Hazırlama tavsiyelerine dikkat ediniz. Devam Dozu Günlük 2 öğünü kahvaltıdan sonra en az 5 saat arayla tüketiniz. Sıvı ihtiyacını karşılamak için günde ilaveten 2-3 litre su, şekersiz çay veya az kalorili içecekler içilmelidir. Yalnızca enerjisi kısıtlanmış diyetlerin bir parçası olarak kullanıldığında yararlıdır ve diğer gıda maddeleri de bu diyetin gerekli bir parçası olarak ürün ile birlikte kullanılmalıdır.

 

Ürünün Özellikleri

Ürünümüzü Farklı Kılan Özellikleri

• Süt proteinli
• L-Carnitinli
• CLA+Prebiyotik li
• Lif kaynağı
• Vitamin ve Minarel deposu
• Doğal tatlandırıcı Stevia bitkisinin kullanılmasıdır.

 

Not: Diyete yeni başlayanlar için,

Başlangıç Dozu: 2 gün x 5 ögün olarak formülüze edilmiştir.200 ml. (mililitre) az yağlı (%1.5) süt ile günde 3 saat ara ile 5 defa alınacaktır. Bu ürün iki gün kullanılacaktır. Ayrıca bu süre içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi sağlıklı bir diyet için çok önemlidir.