Çuha Çiçeği Yağı

İçindekileri: 20ml, 100% Çuha Çiçeği yağı
Dahili Kullanım: Dahili olarak kullanılmaz
Harici Kullanım: Cilde mesaj yaparak uygulayınız

Ürün Açıklaması

Çuha Çiçeği Yağı

Kökten tohuma şifa kaynağı olan çuha çiçeği’nin çeşitli şekillerde sıkılmasıyla üretilen çuha çiçeği yağı, insan vücuduna pek çok açıdan fayda sağlar. Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinen çuha çiçeği yağından elde edilen çuha çiçeği yağı, bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücut direncini artıran etkileri ile de öne çıkıyor.

Yatıştırıcı etkileri ile uyku problemlerini giderme özelliğine sahip olan çuha çiçeği yağı cilt sağlığı üzerinde de önemli bir etkiye sahiptir. Çuha çiçeği yağı, kas ve eklem ağrılarını giderici özelliği ile de öne çıkmaktadır.

Çuha Çiçeği Yağı'nın Faydaları

Vücut için faydalı vitamin, mineral ve yağ asitleri açısından zengin bir içeriğe sahip olan çuha çiçeği yağının zengin bir Omega-6 yağ asitleri kaynağı olduğu bilinmektedir. Ancak çuha çiçeği yağı insan sağlığı için mucizevi şifa sağlar.

Hormonlar üzerinde olumlu etkileri olan çuha çiçeği yağı, kadınların adet sırasında ve öncesinde yaşadığı karın ağrısı gibi sorunların giderilmesinde etkilidir. İçerdiği Omega-6 yağ asitleri sayesinde hormonları dengeleyen çuha çiçeği yağı ciltte sivilce ve sivilce oluşumunu engeller. Ayrıca saç sağlığı üzerinde olumlu etkileri olan çuha çiçeği yağı saç derisindeki kepek sorununu önleyecek ve saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlayacaktır.

Dikkat!

Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.