Limon Yağı

İçindekileri: 20ml, 100% Limon yağı.

Dahili Kullanım: Günde bir fincan suya 3-5 damla damlatarak içiniz.

Harici Kullanım: Cilde mesaj yaparak uygulayınız.

Ürün Açıklaması

Limon Yağı

Limon yağının pek çok faydası vardır. Bu faydalar saymakla bitmiyor. Özellikle limon yağını evde bulundurmak gerekir. Stresli bir hayat yaşayanlar banyo yaparken küvete limon yağı damlatabilirler. Bu sayede vücut canlanacak ve kırışıklıklar önlenmiş olacaktır. Bu banyo cildi temizlerken aynı zamanda arındırıcı bir etkiye sahiptir. Cilde sürülen limon rahatlama sağlayacaktır. Limon yağı kokusu sayesinde migren ataklarında kullanılabilir. Yağlı cilde sahip olanlar limon yağı kullanabilir.

Limon Yağın Faydaları

Limon yağı kullanırken dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır. Özellikle limon yağı sivilceleri ve sivilceleri giderir. Ayrıca limon yağı sayesinde ciltte oluşan sivilce oluşumu da duracaktır. İyi bir temizleyici olan limon yağı, tonik olarak da kullanılabilir. Limon yağının sağlığa yararlı birçok yönü vardır.

Diş sağlığını korumak için limon yağı kullanılabilir. Aynı zamanda saçları yumuşatan limon yağı da zayıf saçları güçlendirir. Limon yağı ayrıca kafa derisindeki kan dolaşımını da artıracaktır. Aynı zamanda limon yağı da diş eti kanamasını engeller

Dikkat!

Önerilen kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.