Omega 3 + Q10 + D3

İçindekiler : Balık Yağı, Sığır Jelatini, Su, Koenzim Q10
Nemlendirici : Gliserin, Kolekalsiferol
Renklendirici : Tartrazin ve Sunset Yellow Fcf,
Taşıyıcı : Temel Metakrilat Kopolimer
Kullanım Bilgileri : Yetişkinler İçin Günde 1 Softgel Tüketilmesi Önerilir.

Kategori:

Ürün Açıklaması

Omega-3, Q10 Vit D3

Vücudumuz günlük aktiviteleri yerine getirmek için farklı takviyelere bağımlıdır. Omega-3, iki iyi yağ türünü koruduğu için bu önemli ürünlerden biridir; EPA ve DHA. EPA ve DHA yağları esas olarak yağlı balıklarda ve ayrıca alglerde bulunur. Yoğun bir yaşam tarzına sahip olduğunuzda, günlük ihtiyaçlarınızı yiyeceklerden almayı unutabilirsiniz. Böylelikle günlük aktivitelerinizi gerçekleştirebilmeniz için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu temel takviyeleri içeren günlük Omega-3 çözümümüzle size çözümü tanıtıyoruz.

İçindekiler

Farklı sağlık kuruluşları genellikle uzmanlıklarının yardımıyla farklı görüşler yayınlamaktadır. Bazı çatışmalar bulunabilse de, yetişkinlerin hem EPA hem de DHA’dan minimum 250-500 mg tüketmeleri gerektiği konusunda hemfikirler. Dikkate değer, bazı durumlarda bazı yetişkinler, doktorların kararlarına bağlı olarak bu dozlardan daha fazlasını tüketebilirler. Bu tavsiyeleri dikkate aldığımızda, Omega-3’ümüz sadece balık yağı veya EPA’nın normal bileşenlerini ve DHA’yı içermez. aynı zamanda aşağıdaki şekilde Koenzim10 ve D3 vitamini içerir:

Total Omega-3: 650 mg.
EPA: 360 mg.
DHA: 240 mg.
Coenzyme Q10: 100 mg.
D3 Vitamini: 10 μg (400 UI) (200% BRD*).

Dikkat!

Ürünümüz ilaç olarak tüketilmemektedir. Bu nedenle özellikle hamilelik veya emzirme döneminde hastalık olması durumunda doktorunuza danışmanız önemlidir.

Alerjisi olanlar dikkatli olun! balık ürünlerini içerir.